KONST / Litografier / Litografi 5475133
nr 547 5133
Litografi
signerad, motiv i relief, 10/10, 47x63
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:39:29
100 kr
250 kr
250 kr
300 kr